با عنایت به نقش بسیار مهم فراگیری زبان انگلیسی و سایر زبان ها در آینده شغلی و تحصیلی و کمبود مراکز مناسب آموزشی که با آخرین تغییر و تحولات و تکنیک های علمی همسو باشد ، موسسه فرهنگی آموزشی شایستگان زمر با بیش از 15 سال سابقه درخشان ، با بهره گیری از جذاب ترین ، علمی ترین روش های موجود در سطح جهان با سیستم نوین آموزش زبان انگلیسی و سایر زبان ها گامی مهم در جهت جبران کمبود های موجود در استان البرز برداشته است . در حال حاضر دانش پژوهان این مرکز با کسب بالا ترین نمرات در مقاطع گوناگون تحصیلی به عنوان سند افتخاری برای خدمتگزارانشان در موسسه شایستگان زمر می باشد…

تماس با ما : 02634432246 - 02634421812 - 09391942415 info@iranzomar.com

زبان ژاپنی

نام درس نام دورهتاریخ شروعروز و ساعتمدت (ساعت)نام استادشهریه (ریال)سرفصلثبت نام
1ژاپنی 1
برگزاری کلاس ژاپنی ۱ – مهر ۱۴۰۰
1400-07-10شنبه 19:30 تا 21:00,دوشنبه 19:30 تا 21:002آرمان درودیان5,000,000

کشور ژاپن

مجمع الجزایر ژاپن(نیپون یا نیهتون به زبان ژاپنی)کشوری در اقیانوس ارام در شمال شرق اسیاست .یک کشور پادشاهی . از لحاظ اقتصادی و تکنولوژی در رده کشورهای اول جهان است.ژاپن در همسایگی چین .کره جنوبی.کره شمالی و روسیه قرار دارد.یکی ازویژگی های خاص این کشور این است که توکیو بزرگترین و گرانترین پایتخت جهان است که ۳۵میلیون نفر جمعیت دارد. یـِن (با علامت: ¥) واحد پول ژاپن است. ین پس از دلار آمریکا و یورو، سومین واحد پول پرمعامله در بازارهای بورس جهان است.

زبان ژاپنی ( 日本語 : نیهونگو )

زبان مردم ژاپن و زبان رسمی دولت ژاپن است. ژاپنی یک زبان پیوندی است. زبانی که در ژاپن به آن تکلم می‌شود زبانی است آهنگ دار و صدادار و تقریباً تمام کلمات آن به حروف مصوت ختم می‌شوند. این زبان شامل پنج مصوت و نوزده صامت می شود .

آزمون سنجش توانایی زبان ژاپنی (JLPT)

Japanese Language Proficiency Test جی.ال.پی.تی آزمونی است که برای ارزیابی مهارت زبان ژاپنی در کسانی که زبان مادری آنها ژاپنی نیست هر ساله در ۶۲ کشور برگزار می‌شود. این آزمون در ۵ سطح مختلف از N1 که بالاترین سطح است تا N5 درجه‌بندی می‌شوند. زمان برگزاری این آزمون ثابت شده و هر ساله یکبار در نخستین یکشنبه ماه دسامبر برگزار می‌شود.
 
 

متقاضیان زبان ژاپنی

افرادی که صرفا علاقمند به یادگیری زبان ژاپنی هستند.

 • افرادی که شغل آنها مرتبط با زبان ژاپنی می باشد یا با کشور ژاپن داد و ستد بازرگانی دارند.
 • افرادی که علاقمند به ادامه تحصیل، مهاجرت، اشتغال یا زندگی در کشور ژاپن هستند.

یکی از مدارکی که دانشگاه ها از دانشجویان متقاضی تحصیل در ژاپن می خواهند مدرک آزمون JLPT است. داوطلبان می توانند جهت آمادگی برای آزمون با شرکت در دوره های آکادمیک و گذراندن 8 ترم در مجموعه شایستگان زمر نسبت به شرکت در آزمون اقدام نمایند . موسسه شایستگان زمر یکی از معتبرترین موسسات آموزشی است که افتخار برگزاری دوره های محاوره و آمادگی آزمون JLPT را دارا می باشد .

 • متد آموزشی :
 • طول دوره تا سطح پیشرفته در کلاس های عمومی : 2 سال
 • همکاری با اساتید مجرب و در حد Native
 • برگزاری کلاسها از سطح مبتدی تا سطح پیشرفته
 • اولین و تنها موسسه آموزشی موفق در برگزاری کلاس های عمومی تا سطح پیشرفته
 • برگزاری کلاسها در تمامی روزهای هفته در دو شیفت صبح و عصر
 • برگزاری کلاس های فشرده و نیمه فشرده
  • سه روز در هفته 3 ساعته
  • چهار روز در هفته 1.5 ساعته
 • برگزاری کلاس های ویژه شاغلین روزهای پنج شنبه و جمعه

" آینده خود را با حضور در موسسه شایستگان زمر بسازید . "


عضویت در خبرنامه

همین حالا عضو شوید و خبرهای هفتگی را به راحتی دریافت کنید!